Forumi » Savez računovođa i revizora Srbije - saveti, iskustva, ...

Savez računovođa i revizora Srbije - ovlašćeni računovođa

• 1 postova
    09. јул 2020. 08.46.32 CEST

Poštovani,

da li neko zna koliko se čeka na odgovor od Komisije za oslobadjanje od polaganja pojedinih ispita?

Hvala!

• Moderator
    • 122 postova
    16. јул 2020. 22.59.53 CEST
    maki maki kaže:

Poštovani,

da li neko zna koliko se čeka na odgovor od Komisije za oslobadjanje od polaganja pojedinih ispita?

Hvala!

Obicno sastaju se jednom nedeljno, ali zbog cele COVID-19 situacije, najbolje bi bilo da ih pozovete i pitate, ili posaljete e-mail.

• 52 postova
    16. јул 2020. 23.01.23 CEST

Sva fotokopirana literatura neophodna za polaganje ispita ovlasceni racunovodja + gratis testovi, skripte...

srrskonsultacije@gmail.com

+Kontni okvir

+PDV prirucnik

+Prirucnik o transfernim cenama

+Priručnik za OBRAČUN ZARADA, NAKNADA i DRUGIH PRIHODA fizičkih lica sa primerima iz prakse

• 2 postova
    20. јул 2020. 20.03.18 CEST
    Ekonomija kaže:
    maki maki kaže:

Poštovani,

Hvala!

Obicno sastaju se jednom nedeljno, ali zbog cele COVID-19 situacije, najbolje bi bilo da ih pozovete i pitate, ili posaljete e-mail.

• 2 postova
    20. јул 2020. 20.04.00 CEST

Na koji mail se salje potvrda o polozenim ispitima za priznavanje istih?

Hvala

• Moderator
    • 122 postova
    20. јул 2020. 20.06.32 CEST
    MARIJA Zdravkovic kaže:

Na koji mail se salje potvrda o polozenim ispitima za priznavanje istih?

Hvala

Pogledajte sajt Saveza racunovodja http://srrs.rs/

• 1 postova
    02. август 2020. 08.02.07 CEST
    Zdravo svima. Molim ako neko ima materijale za ispite od 2.6 do 2.9 (skripte, testove) da mi pošalje na mail eminatirracun@gmail.com. Hvalaaa
  • 02. август 2020. 23.23.30 CEST
    Da li moze neko da mi kaze da li se pojedini ispiti za Ovlascenog racunovodju samo proznaju onima koji su zavrsili fakultet ili se priznaju recimo i nama koji smo zavrsili strukovne studije (Poslovna skola u Beogradu -smer finansije, racunovodstvo i bankarstvo?
    Hvala!
    • Moderator
    • 122 postova
    03. август 2020. 11.12.01 CEST
    Valentina Jovanovic kaže:
    Da li moze neko da mi kaze da li se pojedini ispiti za Ovlascenog racunovodju samo proznaju onima koji su zavrsili fakultet ili se priznaju recimo i nama koji smo zavrsili strukovne studije (Poslovna skola u Beogradu -smer finansije, racunovodstvo i bankarstvo? Hvala!

Sigurno će Vam priznati neki od ispita. Pošaljite im silabus zajedno sa zahtevom za priznavanje. 

• 3 postova
    04. август 2020. 01.08.36 CEST
    Ekonomija kaže:
    Valentina Jovanovic kaže:
    Da li moze neko da mi kaze da li se pojedini ispiti za Ovlascenog racunovodju samo proznaju onima koji su zavrsili fakultet ili se priznaju recimo i nama koji smo zavrsili strukovne studije (Poslovna skola u Beogradu -smer finansije, racunovodstvo i bankarstvo? Hvala!

Sigurno će Vam priznati neki od ispita. Pošaljite im silabus zajedno sa zahtevom za priznavanje. 

• 3 postova
    04. август 2020. 01.11.22 CEST

Priznaju se ispiti, ja sam završio Visoku poslovnu školu stukovnih studija u Novom Sadu smer finansijko poslovanje i računovodsvo i priznali su mi ispite 2.1, 2.2, 2.4, 2.5

• 3 postova
    04. август 2020. 01.15.41 CEST

Kolege ako neko ima ispitna pitanja sa prethodnih ispita, ispit 2.6 molio bih da mi posalje bosicb@gmail.com

Takodje bi bilo od koristi da kolege koje su polagali ovaj ispit prenesu svoja iskustva.

Hvala kolegama unared.