Forumi » Estradni LoNaC

Ja došla, CLICK

    • Moderator
    • 5 postova
    16. јануар 2016. 15.01.40 CET

    Slatke moje, slatki moji, drage moje, dragi moji, konačno i ja ovde njaooooo CLICK 

     

    Jesam slatka aaaaaaaaaa CLICK Verovatno se svi pitate šta ću ja OVDE, CLICK Po nagovoru dugogodišnjeg prijatelja, pozvao me ja na bidavisanje (ko ne zna šta znači ova reč nek googla)ovde CLICK NEMA INSTAGRAMA PA KAKO ĆU ??? Obećao mi je da ću dok pišem imati svog ličnog masera, moliću da se potencijalni javi CLICK Znate onog ćelavog, opasnog, narogušenog, e taj me pozvao CLICK Kaže ON meni i ovako si na netu, sad ćes da naučiš da svi Volimo Net CLICK  Obećao mi da će neko prepoznati moj trud, rad i delo koje je veoma teško, mislite da je lako biti izdržavano lice? Varate se CLICK S' toga sam izabrala ovaj nick, u nadi da će neko prepoznati moj talenat CLICK Šta sam ja ? S obzirom da je Srbiju opseo virus RIJALITIS( VERUJEM DA MNOGI UČESNICI  NE ZNAJU KAKO SE PIŠE ), ovo pišem u nadi da će me neko od producenata prepoznati moj talenat, da u životu najbolje što znam je da budem IZDRŽAVANO LICE CLICK Nadam se da mi niko od devojaka kojima se zanimanje ne zna, neće ukrasti moje zanimanje CLICK  

     

    EKSKLUZIVNA VEST U PAROVITIS ULAZI KIKITIS JAOOOOOOOO CLICK Sad će cela Srbija da gleda kako se jedan krimos pere od svoje prošlosti, po drugi put CLICK Moram da pitam g.ministre, sem odlaganja zatvorski kazni, jel se dobija i neka državna penzija za učestvovanje u rijalitijima? Kažu da više ne smemo da pišemo o političarima kazna 150.000 dinara, a i koga je još briga šta oni rade CLICK Večaras će cela Srbija da gleda Kikitis kako truća svoje priče i propagira lepo ponašanje i nasilje, posebno nad ženama CLICK.

    Idemo dalje..

    Kikitisova nazovi prijateljica Stanitis  je konačno razotkrivena CLICK Razotkrila je ona Tamaritis da je njena garderoba  na finalnoj večeri koštala čitavih 25$ Više ovde CLICK CLICK Snašla se devojka, a ovoj krivo CLICK VEROVATNO JE ŠUTNO ONAJ NJEN MAKARONITIS CLICK

     

    JAOOOOOO Srpska majka CECITIS smuvala kažu mlađeg manekena, svaka joj čast CLICK O ovome, ću narednih dana nešto više CLICK Tako ću i ja kad uđem u neki rijaliti i postanem poznata CLICK 

     

    Ljubima Vas do sutra  slatke moje, slatki moji CLICK

     

    Poruka za kraj VI STE U LONCU, A JA SAM POKLOPAC CLICK CLICK CLICK

     


    Poslednja izmena: 16. јануар 2016. 16.08.05 CET"
    • Moderator
    • 5 postova
    17. јануар 2016. 21.27.34 CET

    Slatke moje, slatki moji, drage moje, dragi moji CLICK Evo mene opet CLICK

    Njaoooo danas ću da se posvetim SRPSKOJ MAJCI CLICK 

    Čitam novine i sve se nadam da će ona dati intervju da je usvojila ono dete, s obzirom da je SRPSKA MAJKA CLICK Kad ono, ljudi moji istina CLICK Da, jesam ljubomorna , ufatila 16 godina mlađeg lika ejjjjj CLICK I još kaže Dobro sam prošla, pa super si prošla ženo CLICK NE MOGU LINK PESME DA UBACIM DULE PORAVI TO, E PRC MALO GLEDAJ OVDE I DIŠI snašla se ja CLICK Jel Vi vidite lika auuuuu kupi mi majko toppppp CLICK Sad će sve starlititis da budu ljubomorne na Cekitis, zanima me kako ga je osvojila na šta CLICK Mora da je slušala onu pesmu od od Željka Samardzića Prava ljubav godine ne broji opettttttt ne mogu linkkkkkkkk CLICK

    Sad ću da upotrebim šarm dukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

                                           duleeeeeeeeeeeee

                                           dulenceeeeeeeeee

                                           CLICK

    Ako sad ne popravi neće nikad CLICK Gde smo ono stali, a da CLICK Već ja bi ovakvog kao što Cekitis ima  da me masira CLICK OBEĆANO MI JE, A NISAM SRPASKA MAJKA CLICK 

    Čekamo nastavak ove divne ljubavne priče uz pesmu :"Tri metera somota, zar te nije sramota, što ti ljubiš mladog momka matora devojka"CLICK

    E, da ne zaboravim jel gledao sinoć neko Kikitis kako je ušao u Parovitis ???? CLICK Kažu mi ljudi da ja opet bio fin, tj. moja mama CLICK Kaže mi mama da je vređao neku starletitis, po nadimku Ajfonitis (ima više u sebi silikona nego kilograma) CLICK Opet je pokazao svoje divljenje ženskom rodu, na vrlo čudan način CLICK 

    Nek je ona starletitis, nek ima više silikona od kg, ali je ŽENSKO. 

    Drage moje, dragi moje, mile moje, mili moji do sutra KISSSSS I Dupe ups Dule popravi ovo da mogu da ubacim video CLICK

     

    CEKITIS JA BI OVOG DESNO CLICK CLIKC CLIKC


    Poslednja izmena: 17. јануар 2016. 21.32.33 CET"
    • Moderator
    • 5 postova
    19. јануар 2016. 15.21.24 CET

    Ja došla, evo mene opet CLICK

    Da proverim jel radi ono za pesme CLICK NEEEEEE, NE RADI, NI PORED MOG SVOG UPOTREBLJENOG ŠARMA, DULE OVO NEMA SMISLA CLICK

    No da se ja okrenem današnjoj temi, vrlo interesantna i pomalo škakljiva CLICK

    Načula sam da Lazanitis (pobornik ženske lepote), treba da postane ministar odbrane CLICK Ovo je baš wow CLICK

    Ne sumnjam ja u njegovo znanje u vezi odbrane naše zemlje, već se plašim da dobijamo novu jedinicu žensku u vojsci AMAZONKE CLICK

    Evo ako ne prodjem u nekom rijalitisu možda će budući ministar Lazanitis da prepozna moje kvalitete i pozove me u tu jedinicu, čast bi mi bila služiti svojoj zemlji CLICK Možete zamisliti tu lepotu od jedinice sve same Misitis CLICK Svi bi nam zavideli, sve svetske sile, pa narode moj gde će nama kraj biti CLICK

    Već videćemo hoće li se moja saznanja obestiniti CLICK

    JOŠ JEDNA NOVOST POCINJE FARMATITIS 15 FEBRUARA, AKO ME NEMA TAMO SAM CLICK Obaveštavaću vas sa lica mesta CLICK

    Da da ne zaboravim vi ste u loncu, a ja sam poklopac CLICK 

    P.S MOLILA BIH ADMINA DULA DA REŠI PROBMLEM SA UBACI VIDEO CLICK

     

     


    Poslednja izmena: 19. јануар 2016. 15.31.33 CET"