Forumi » Astrologija

Bog je svakom HOROSKOPSKOM ZNAKU usadio veliki dar

    • Moderator
    • 370 postova
    27. јануар 2016. 18.17.46 CET

    Beše jutro kad je Bog stao pred svoje dvanaestoro dece i svakome od njih usadio seme ljudskoga života. Jedno po jedno je poslušno istupalo pred njega i primalo taj veliki dar…

    Ovan

    Tebi prvom dajem ovo seme kako bi imao tu čast da ga pre svih poseješ. Za svako seme koje poseješ, u tvojoj ruci će se umnožiti bar milion. Ali nećeš imati vremena da gledaš kako svako seme raste, jer porašće više biljaka od toga koliko si planirao. Ti ćeš biti prvi koji ćeš sa mojomidejom dopreti do umova ljudi. Tvoj posao neće biti da neguješ tu ideju niti da je preispituješ već da stvaraš ljude svesne mog postojanja. Tvoj život će biti akcija, akcija i samo akcija. Zbog tvog predanog rada poklanjam ti vrlinu samopoštovanja. I Ovan se u tišini vrati na svoje mesto.

     

    Bik

    Poklanjam ti moć da stvoriš seme iz materije. Poveravam ti veliki posao koji zahteva izuzetno strpljenje, jer moraš dovršiti ono što si započeo ili će seme otići u nepovrat. Dok ne dovršiš svoj zadatak, nemoj da se preispituješ ili se oslanjaš na druge. Zato ti darujem snagu, a ti je mudro iskoristi. I Bik se ćutke vrati na svoje mesto.

     

    Blizanci

    Tebi dajem pitanja bez odgovora da bi ih podelio sa ostalima i da bi shvatili sve ono što ih okružuje. Ti nikada nećeš znati zbog čega ljudi pričaju ili slušaju, ali u toj svojoj potrazi za odgovorima naći ćeš moj dar znanja. I Blizanci se vratiše na svoje mesto.

     

    Rak

    Tebe zadužujem da ljude podučiš osećanjima. Zahvaljujući mojoj ideji, ti ćeš kod njih izazivati i smeh i suze kako bi shvatili da sve što vide ipomisle nastaje iznutra, iz dubine duše. Darujem te porodicom kako bi svoju ispunjenost mogao još više da uvećaš. I Rak se udalji ćutke do svog mesta.

     

    Lav

    Tvoj zadatak će biti da celom svetu ukažeš na moje postojanje u punom sjaju. Ipak, moraš biti oprezan, ne previše gord i nikad ne zaboravi da sam ja taj koji je stvorio svet i sve u njemu, a ne ti. Ukoliko to zaboraviš, ljudi će te prezirati. Posao koji sam ti poverio je zabavan i radostan, ali pod uslovom da ga obaviš kako treba. Zato ti poklanjam čast. I Lav ode na svoje mesto.

     

    Devica

    Tebi ću poveriti da ispitaš šta je celo čovečanstvo učinilo sa onime što sam stvorio. Treba sve ljude da nadzireš kako šta čine i da ih podsećaš na njihove greške. Zbog toga što ćeš učiniti u moje ime poklanjam ti čistotu misli. I Devica ode natrag.

     

    Vaga

    Tvoja misija će biti da služiš, kako bi se ljudi ugledali na tebe i bili obzirni prema drugima. Na taj način će i naučiti da moraju da sarađuju svi zajedno, ali i da razmisle kako bi ono što rade moglo uticati na druge. Slaću te gde god bude bilo nesloge, a zauzvrat ću ti pokloniti ljubav. I Vaga se udalji do svog mesta.

     

    Škorpija

    Imaćeš vrlo težak zadatak. Znaćeš šta drugi ljudi misle, moći ćeš da prodreš u njihov um ali ja ti neću dozvoliti da pričaš o onome što su naučili. Biće mnogo slučajeva kada će te zaboleti ono što vidiš i u svom tom bolu okrenućeš se protiv mene i zaboravićeš da to nisam ja nego izopačen oblik moje ideje koja izaziva bol. Videćeš mnogo, kako se ljudi ponašaju kao životinje pa ćeš se i sam rvati sa onim animalnim u sebi i izgubićeš se, ali kad se konačno budeš vratio na pravi put i meni se vratiš pokloniću ti uzvišenu svrhu. I Škorpija se vrati na svoje mesto.

     

    Strelac

    Od tebe tražim da naučiš ljude da se smeju kako ne bi postali ogorčeni jer ne razumeju moju ideju. Zahvaljujući smehu podarićeš im nadu, a nada će ih podstaći da ponovo svoj pogled okrenu ka meni. Uticaćeš na mnoge živote, makar i na tren ali ćeš spoznati i nemir koji postoji u svakom čoveku. Zato ti poklanjam beskonačno blagostanje koje ćeš moći da širiš svugde i svetlom dodirneš svaki kutak u kome čuči tama. I Strelac odstupi unazad.

     

    Jarac

    Tvoj zadatak neće biti nimalo lak, jer ćeš morati da podučiš ljude da rade. Često ćeš nositi svo breme sveta na svojim ramenima, jer taj teret sadrži odgovornost tvojih braće i sestara koju sam stavio u tvoje ruke. I Jarac se tiho vrati na mesto.

     

    Vodolija

    Tebi darujem koncept budućnosti kako bi ljudi uvideli da imaju nekoliko mogućnosti u životu. Osećaćeš bol zbog usamljenosti, jer ti nisam dozvolio da personalizuješ moju ljubav. Ali zato što ljudima skrećeš pažnju da postoje nove mogućnosti poklanjam ti slobodu tako da možeš da nastaviš da pomažeš čovečanstvu gde god tvoja pomoć bude potrebna. I Vodolija se vrati na svoje mesto.

     

    Ribe

    Tebi dajem najteži zadatak od svih. Skupljaćeš sve tuge sveta i vratićeš ih meni. Tvoje suze će na kraju biti samo moje. Zahvaljujući tim suzama ćeš apsorbovati efekat ljudskog nerazumevanja moje ideje, ali ćeš saosećati sa njima i naterati ih da ipak probaju da shvate.

    Zato što imaš najteži zadatak, zato ću ti dati i najveći dar – ti ćeš biti jedino dete od vas dvanaestoro koje će me razumeti. Ovaj dar razumevanja ti dajem jer će ti značiti kada budeš pokušavala da ga proširiš među ljudima kada ne budu hteli da slušaju. I Ribe se tiho udaljiše.

     

    Sva deca se odoše s namerom da povereni zadatak ispune što najbolje mogu. Ipak, niko od njih u potpunosti nije shvatio šta treba da radi pa kad se vratiše Bog im reče: ”Svako od vas je uveren da je tuđi dar bolji. Zato ću vam dozvoliti da se njima zamenite”.

     

    Svako od njih se na kratko radovao kao da je dete kad je shvatio kakve su mogućnosti nove misije. Bog im tada kaza: „Mnogo puta ćete dolaziti kod mene sa zahtevom da vas oslobodim od vaše misije i svaki put ću vam izaći u susret. Proći ćete kroz nebrojene inkarnacije pre nego ispunite misiju koju sam vam na početku namenio.

    Imaćete beskonačno vremena za to, ali samo ako je ispunite moći ćete meni da se vratite”.