Forumi » Reciklaža

Od hobija do kompanije recikliranjem starih dasaka

    • Moderator
    • 1581 postova
    15. фебруар 2016. 17.44.49 CET

    "Kada sam se zainteresovala za izgradnju stvari od drveta (prvobitno drvenih kućica) bila sam bez prebijene pare i živela u Bruklinu, Njujorku, posle diplomiranja na Prat Institutu." Nakon prikupljanja stare građe po Njujorku i okolnim područjima počela je da dizajnira radne ploče, dekorativne panele itd.

    Njen rad je viđen od jedne kompanije kojoj je bio potrebno veliki broj stolova za svoje maloprodajne objekte, dali su joj mere i rekli da svaki dizajn treba da bude manje ili više jedinstven od drugih. "Nisam imala pojma kako ću to uraditi i kako će da ispadne dok ne uradim gotov proizvod." Sada je otvorila novi biznis i osnovala kompaniju pod imenom "Made By Woodhand".

     

     

     

    • Moderator
    • 1581 postova
    15. фебруар 2016. 17.48.12 CET

     

     

    • Moderator
    • 1581 postova
    15. фебруар 2016. 17.49.49 CET

     

     

    • Moderator
    • 1581 postova
    15. фебруар 2016. 17.50.16 CET

    Stolovi


    Poslednja izmena: 15. фебруар 2016. 17.51.34 CET"
    • Moderator
    • 1581 postova
    15. фебруар 2016. 17.55.11 CET

    "Dakle, sa mojom prvom misijom i prilično kreativnom slobodom da napravim šta god mi je bilo u glavi, počela sam da spajam daske.

    U početku, nisam imala pojma šta ću s tim napraviti i kako će svako drvo ispasti dok ne vidim gotov proizvod.

    Zato što sam koristila prikupljena drva sa ograničenim količinama za pojedine stolove, svaki sto je postao neka vrsta slagalice posebno dizajniranih tonova i boje drveta."

     

     

     

     


    Poslednja izmena: 15. фебруар 2016. 17.58.02 CET"