Forumi » Estradni LoNaC

Ćirilica

    • Moderator
    • 43 postova
    02. фебруар 2016. 18.38.49 CET

    Da je Jelena Karleusa, konacno, dobila svojih 5 minuta slave zna Milomir Maric a znamo i mi.
    To sto je pozvao Karleusu, u Cirilicu, da mu digne... rejting, nije ruzno vec je tuzno.
    Da se razumemo, znamo mi da po koricama ne treba suditi ali ako je knjiga losa, vredi li je uopste ukoriciti?
    Dok je vecina gledala sta je Karleusa obukla i kojom umotvorinom ce premijera da cedi,  
    dr Nada Macura je neocekivano iskakala, kao klovn iz kutije, te su svi pomislili da ce na kraju emisije i iz koze iskociti.
    Bilo je tu svega, koskanja, lupetanja, umnih replika, ironije, skrivenog prezira...

    Milomir Maric je tokom premijerovih izlaganja dremao, sto je na samom kraju emisije dijagnozirala i dr Macura.
    Da li zbog premijerevog odmerenog i umerenog tona ili zato sto je previse puta cuo tu pricu pa su se vijuge same blokirale, ne znamo.

     

     


    Dok se premijer grcevito trudio da odgovori na pitanja Jelene Karleuse na sto jednostavniji, njoj shvatljiv, nacin, proguta i ne nasmeje se glasno besmislenim recenicama i konstantnim prekidima...
    Jelena se iz petnih zila trudila da shvati o cemu ovaj govori uz nekoliko dobro uvezbanih "visokoumnih" poza.

     

     

    Mozda joj je neko rekao da ce izgledati inteligentnije ako se drzi za bradu!



    Dijalog koji nam je zapao za oko je...
    "Vucic: ...Svi smo na istoj strani, svi smo na strani srbije i Jelena je na nasoj strani..
    Karleusa: Gospodine Vucicu, nemojte sada da  ispadne da mi Vi stavljate reci u usta, molim Vas, ja imam svoje misljenje i Vi imate svoje misljenje..
    Vucic: Dobro, ja sam hteo da budete na strani Srbije, sta cu, izvinite.
    Karleusa: Pa ja nisam rekla da nisam na strani Srbije, ja sam samo rekla da kada sam objavila da cu biti u ovoj emisiji svi su se...ne znam....."

    E tog trenutka ni premijer nije mogao da se suzdrzi...

     



     Glas naroda i narodni lekar Nada Macura totalno nezadovoljna dodeljenim vremenom, imala je pitanja u vezi losih plata u zdravstvu dok su joj na usima svetlucale Coco Chanel mindjuse.

     


     

    Burila se i protestovala zbog Jelenine dominacije ..da bi na kraju emisije infantilno rekla...

    "...i pitali su me svi, u hitnoj pomoci, ko ce biti gost, ja sam rekla izmedju ostalih Jelena Karleusa, oni su svi namrsteni bili....iskreno da vam kazem!...sad zasto, "ne znam"...

    Posle vise od dva sata emisija je konacno zavrsena a da se Karleusa pitala mogla je da traje jos toliko, posle ove recenice narodnog lekara.

     

    Eto dragi moji, uspeli su i politiku i intelektualce da estradizuju.

    Evo vam emisija pa se i vi zivi ismejte.

     

     


    Poslednja izmena: 02. фебруар 2016. 23.28.24 CET"
    • 1436 postova
    02. фебруар 2016. 20.31.29 CET

    Sinoc sam gledala emisiju i nisam znala jel da se smejem ili da placem...Bako sve sto si gore napisala ja sam sinoc pomislila...

    Nadi Macuri bih porucila da stavi ovu sliku za naslovnicu nekog svog profila, slika je HIT....


    Poslednja izmena: 02. фебруар 2016. 20.32.57 CET"
    • 1581 postova
    02. фебруар 2016. 20.51.49 CET

    Najzesci je nakit koji ima na sebi dok prica o losem stanju u zdravstvu...bilo bi dobro kada bi svima bilo lose tako kao njoj.

    Imam osecaj da nam je premijer postao za nijansu gluplji posle ove emisije :D