Forumi » Savez računovođa i revizora Srbije - saveti, iskustva, ...

Savez računovođa i revizora Srbije - ovlašćeni računovođa

    • Moderator
    • 139 postova
    10. октобар 2019. 10.06.29 CEST
    Marija kaže:

    Pozdrav, hvala puno za literature koju ste poslali. Da li imete literature za 2.2. I 2.6 na radojevicm81@yahoo.com Hvala   

    Poslato, proverite mail.

     

     

    • 69 postova
    11. октобар 2019. 10.20.35 CEST

    Sva literatura neophodna za polaganje ispita ovlasceni racunovodja + gratis testovi, skripte...

    srrskonsultacije@gmail.com

     

    +Kontni okvir

    +PDV prirucnik

    +Prirucnik o transfernim cenama

    +Priručnik za OBRAČUN ZARADA, NAKNADA i DRUGIH PRIHODA fizičkih lica sa primerima iz prakse

    • Moderator
    • 139 postova
    11. октобар 2019. 21.13.48 CEST

    2.9 i 2.1 JUN 2018 godine

     

    2.9.-
    Deset esejskih pitanja- Definicija revizije, zašto su bitne računovodstvene politike za reviziju i računovodstvo, ciljevi za zalihe i za potraživanja, sadržaj sa BS I BU, mišljenje bez rezerve, dužna profesionalna pažnja, zašto postoji potreba za revizijom FI (dva ne mogu da se setim, pa ako se neko seća neka dopuni)
    Zadatak: Dat je finansijski izveštaj i da se urade analitičke procedure, proceni materijalnost i napiše plan revizije po bilansnim pozicijama.

    2.1. Pitanja su bila skoro sva sa negacijom. Npr. kapitalni izdatak nije... i sl.
    Zadatak je bio da se urade BU i BS a dati su podaci i da se izračuna porez na dobit.
    Drugi je bio sa amortizacijom kada je data nabavna vrednost, troškovi uklanjanja, rezidualna vrednost i ispravka vrednosti, vek trajanja 50 godina. I rađena je dogradnja terase. Da se izračuna amortizacija za tu godinu.
    Treći korektivni i nekorektivni događaji.

    • 8 postova
    12. октобар 2019. 19.08.02 CEST
    Postovani imate li testove,literaturu za ispite 2.8 i 2.9 na radojevicm81@yahoo.com . Hvala
    • 4 postova
    12. октобар 2019. 22.07.54 CEST

    Postovani da li mozete meni da posaljete primere testova 2.1 ,2.2. i 2.6. ?

    Prvi put polazem i bila bih Vam veoma zahvalna. 

    majalazic81@gmail.com 


    Poslednja izmena: 12. октобар 2019. 22.08.24 CEST"
    • 69 postova
    14. октобар 2019. 09.28.53 CEST
    Maja Lazic kaže:

    Postovani da li mozete meni da posaljete primere testova 2.1 ,2.2. i 2.6. ?

    Prvi put polazem i bila bih Vam veoma zahvalna. 

    majalazic81@gmail.com 

    Poslato, proverite mail.

    Ucite onako kako je dato u tom materijalu sto ste dobili. Kombinujte resenja sa knjigom i bez problema prolazite ispit!

    Srecno i naravno javite kada polozite i sta Vam je bilo od zadataka na ispitu da pomazemo i drugim kolegama !

    • 69 postova
    14. октобар 2019. 09.29.58 CEST
    Marija kaže:
    Postovani imate li testove,literaturu za ispite 2.8 i 2.9 na radojevicm81@yahoo.com . Hvala

    Prosledjeno Vam je na e-mail.

     

    Pozdrav !

    • 1 postova
    14. октобар 2019. 11.28.40 CEST

    Zdravo svima, treba mi pomoc oko ispita 2.9. ako imate nesto -literatura testovi na dule0707@yahoo.com Hvala

    • 69 postova
    14. октобар 2019. 12.10.14 CEST
    Dusko P kaže:

    Zdravo svima, treba mi pomoc oko ispita 2.9. ako imate nesto -literatura testovi na dule0707@yahoo.com Hvala

    Pozdrav kolega,

     

    Poslat Vam je e-mail vezano za literaturu i ostalo :)

     

    Proverite

     

     

    • 1 postova
    19. октобар 2019. 00.06.01 CEST
    Da li nije problem da i ja dobijem testove i skriptu na mail? ???? martina.micro@gmail.com
    • 3 postova
    19. октобар 2019. 11.08.23 CEST

    Poštovane kolege,

    Molim vas pošaljite  mi literaturu i testove za ovlašćenog računovođu na email adresu andjela.antic24@gmail.com

    • 4 postova
    20. октобар 2019. 18.20.22 CEST

    Pozdrav kolege,

    za decembarski ispitni rok bih prijavila ispite 2.2 i 2.8. Jel mozete da mi prosledite literaturu i testove na mail nacici@live.com. Znacile bi mi smernice oko spremanja ispita :)

    Unapred hvala

    • 1 postova
    20. октобар 2019. 20.54.07 CEST

    Zdravo, 

    da li možete da mi pošaljete testove i skripte za ispite: 2.2; 2.7; 2.8 i 2.9 na e-mail: racicm8@gmail.com

    Pozdrav.

    • 2 postova
    21. октобар 2019. 07.23.03 CEST
    Ekonomija kaže:
    Olivera kaže:
    Zdravo svima! Da li neko ima informaciju šta se najčešće traži na ispitu, koliko se sprema ili ranije testove 2.2? Najlepše hvala! olja. popovic17@gmail.com

    Poslacu ti testove i ako nemas vremena da prelazis celu knjigu, predji samo testove jer su tipski, samo promene brojeve i vrlo lako prolazis ispit. 

     

    Pozdrav

     

    Pozdrav Ekonomija, video sam u prethodnom postu da je ispit 2.2 uz skriptu i primere zadataka relativno lako poloziti. Mogu li da dobijem testove na mejl arsicstefan@hotmail.com?

    Hvala unapred.

    • Moderator
    • 139 postova
    21. октобар 2019. 11.45.38 CEST
    Stefan Arsic kaže:
    Ekonomija kaže:
    Olivera kaže:
    Zdravo svima! Da li neko ima informaciju šta se najčešće traži na ispitu, koliko se sprema ili ranije testove 2.2? Najlepše hvala! olja. popovic17@gmail.com

    Poslacu ti testove i ako nemas vremena da prelazis celu knjigu, predji samo testove jer su tipski, samo promene brojeve i vrlo lako prolazis ispit. 

     

    Pozdrav

     

    Pozdrav Ekonomija, video sam u prethodnom postu da je ispit 2.2 uz skriptu i primere zadataka relativno lako poloziti. Mogu li da dobijem testove na mejl arsicstefan@hotmail.com?

    Hvala unapred.


    Poslato kolega. Pratite testove i kombinujte sa knjigom. Srecno
    • Moderator
    • 139 postova
    21. октобар 2019. 11.46.49 CEST
    Natasa P kaže:

    Pozdrav kolege,

    za decembarski ispitni rok bih prijavila ispite 2.2 i 2.8. Jel mozete da mi prosledite literaturu i testove na mail nacici@live.com. Znacile bi mi smernice oko spremanja ispita :)

    Unapred hvala


    Ne verujem da iko ovde ima literaturu u elektronskom obliku. Testove cu Vam proslediti.
    • Moderator
    • 139 postova
    21. октобар 2019. 11.47.27 CEST
    Martina Ivkovic kaže:
    Da li nije problem da i ja dobijem testove i skriptu na mail? ???? martina.micro@gmail.com

    Za koji predmet?
    • 1 postova
    21. октобар 2019. 13.22.51 CEST

    Molim vas ukoliko neko ima testove, skripte za ispite 2.7, 2.8 i 2.9 da mi pošalje na mail drdacabane@yahoo.com

    • 4 postova
    21. октобар 2019. 21.01.17 CEST
    Ekonomija kaže:
    Natasa P kaže:

    Pozdrav kolege,

    za decembarski ispitni rok bih prijavila ispite 2.2 i 2.8. Jel mozete da mi prosledite literaturu i testove na mail nacici@live.com. Znacile bi mi smernice oko spremanja ispita :)

    Unapred hvala


    Ne verujem da iko ovde ima literaturu u elektronskom obliku. Testove cu Vam proslediti.

     

    • 4 postova
    21. октобар 2019. 21.02.52 CEST

    Pozdrav Ekonomija, znacile bi mi i skripte ukoliko su dovoljne za spremanje ispita.

    Unapred hvala

    • Moderator
    • 139 postova
    22. октобар 2019. 14.02.14 CEST
    Natasa P kaže:

    Pozdrav Ekonomija, znacile bi mi i skripte ukoliko su dovoljne za spremanje ispita.

    Unapred hvala

    Sve sto imam Vam je prosledjeno na mail.

     

    Pozdrav i javite kakav je bio ispit.

    • 1 postova
    22. октобар 2019. 17.57.20 CEST

    Drage kolege,

    u decembru sam prijavila ispite 2.6 i 2.7. Da li mogu dobiti testove i skripte za polaganje ako ih ima zbog manjka vremena i da olakšam prolazak kroz knjigu. Trenutno čitam knjigu za 2.7 ali mi je glomazna mnogo a mora i da se puno radi. Bila bih zahvalna do neba. Mail: milic.f@mts.rs. Hvala puno

    • Moderator
    • 139 postova
    23. октобар 2019. 20.52.18 CEST
    Helena Filipović kaže:

    Drage kolege,

    u decembru sam prijavila ispite 2.6 i 2.7. Da li mogu dobiti testove i skripte za polaganje ako ih ima zbog manjka vremena i da olakšam prolazak kroz knjigu. Trenutno čitam knjigu za 2.7 ali mi je glomazna mnogo a mora i da se puno radi. Bila bih zahvalna do neba. Mail: milic.f@mts.rs. Hvala puno


    Koleginice, ostavite drugi mail ili ispraznite postojeci, saljem vam ali se mailovi vracaju. Pozdrav
    • 1 postova
    24. октобар 2019. 07.48.30 CEST
    Da li moze i meni skripta i test za 2.6 sa juna /2019..hvalaaa!!!.NA mail djordjevicdragana@gmail.com
    • Moderator
    • 139 postova
    24. октобар 2019. 12.42.04 CEST